+38 (098) 547-54-58

Відповіді на екзаменаційні питання

Пишемо дипломні роботи, курсові, реферати, практичні та лабораторні, а також інші роботи будь-якої складності. Оформляємо за всіма стандартами і супроводжуємо до захисту. Все для студентів на офіційному сайті.

Низькі ціни

Без посередників

Швидкість

Дізнатися вартість роботи

Дізнатися вартість роботиОнлайн оцінка

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.


Чому sessia?

Дотримуємося термінів

Знаємо ГОСТи, ДСТУ, ТУ

Перевірка антиплагиатом

Гарантія конфендициальности

Гроші в безпеці

Перевірка контролем якості

Схема роботи

1

Оформлення заявки на прорахунок завдання

2

Оцінка роботи експертом

3

Передоплата 50% роботи

4

Завершена в строк робота

5

Оплата інших 50%

6

Консультація та супровід до захисту


Статистика sessia

264+

Студентам надано допомогу у 2020 році

48

Кількість наших авторів

456

Виконаних робіт за літню сесію

Ціни

Курсові роботи
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Дипломні роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1000 грн
Магістерські роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1200 грн
Дисертація
 • термін
  від 13 днів
 • ціна
  від 4000 грн
Реферати
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Звіти з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Щоденники з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 400 грн
Лабораторні роботи
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Есе
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 70 грн

Наші переваги

100% безпечна угода

Ми не переведемо гроші автору, поки не закінчиться гарантійний термін.

Немає посередників

У нас низькі ціни, тому що ми працюємо без посередників.

Перевірені автори

Ми підбираємо найкращого виконавця під кожне замовлення. Під складні завдання-кілька авторів.

Відділ якості

Кожна робота проходить перевірку і відповідає всім вимогам і методичним рекомендаціям.

Спілкування безпосередньо з автором

Ви можете задати питання про виконання роботи цілодобово, у самого автора.

Допомога менеджера

Наші менеджери вміють знайти підхід до кожного клієнта, нададуть допомогу.

Відповіді на запитання

Як підібрати підходящого виконавця?

Автор підбирається виходячи від предмета і теми роботи. Ми відповідаємо за якість виконання.

Як краще домовиться про ціну?

Ціна визначається виходячи з декількох критеріїв: складність самої роботи, предмет, тема, термін здачі.

В якому вигляді я отримаю готову роботу?

Робота з’явиться у вашому кабінеті. По виконанню вас сповістять листом на email адресу або sms повідомленням на прив’язаний номер телефону.

Що робити якщо викладач зробив зауваження по роботі?

Виконуємо повний супровід роботи по здачі та захисту. Якщо потрібно-виконуємо доопрацювання безкоштовно.

Як оплатити виконане завдання?

Оплата доступна банківською картою в кабінеті студента.

Відгуки
Більше 250 щасливих студентів! Можливо ви наступний?

Ольга
13 травня, 2020

Спасибі велике цій компанії, виручили мене з курсовою роботою. Сам би я не встиг її написати, підводить вічна звичка залишати все на останній день.

Інна
23 травня, 2020

Замовляла курсову роботу з хімії. Виконали в строк, питань по роботі не було.

Олеся
28 травня, 2020

У мене була складна ситуація з дипломною роботою, потрібно було швидко шукати хто візьметься переписати 70% роботи.

Петро
10 мая, 2020

Довелося звертатися за допомогою з написанням, предмет називається «Поведінка споживача», написали за 2 дні мою курсову, дякую!

Як би добре ви не вчилися протягом семестру або академічного року, наступаюча сесія завжди є випробуванням (не тільки ваших знань, а й витривалості, вміння концентруватися і не випускати з пам’яті найдрібніші деталі). Поговоримо про те, що може вам допомогти ефективно підготується до здачі іспитів і заліків будь-якого рівня, зберігши нерви і дорогоцінний час.

Пошук відповідей на квитки

Мета екзаменаційних питань полягає в тому, щоб студент мав можливість продемонструвати повноту знань з даного предмету і рівень володіння даною інформацією (наприклад, ефективно вирішувати завдання).

На ділі це означає, що по кожному здається предмету необхідно перелопатити гору інформації, склавши з неї «концентровані» відповіді, тобто такі, які при досить стислих обсягах мають максимально повний зміст, примудрившись при цьому не упустити жодної істотної деталі. Конспекти і записи, фоліанти книг, підручники, методички, довідкова література – ось лише неповний перелік джерел такої інформації.

Здавалося б, сучасні можливості Інтернету могли б стати підмогою в такій підготовці. Але тільки згадайте весь обсяг видачі, яку послужлива світова павутина показує на будь-який запит, і ви зрозумієте, що цей варіант навряд чи може служити альтернативою книгам (і це ми ще не говоримо про надійність даних)!

На жаль, систематизація, відбір, складання відповідей віднімають левову частку часу, відведеного на підготовку до іспиту. І навіть повне посвячення себе такій підготовці (забувши про їжу і сон) не є гарантією успішної здачі: занадто великий часто обсяг даних і не безмежні людські можливості.

важливо! Вчені довели, що недосип, який є частим супутником студента під час сесії, порушує функцію гіпокампу і стає причиною поганого засвоєння інформації, погіршення пам’яті і зниження здатності вирішення завдань.

Вихід з цієї, здавалося б, безвихідної ситуації є: досить замовити відповіді на екзаменаційні питання у наших експертів, і ви зможете уникнути двох самих времязатратних етапів підготовки до іспиту – збору інформації та її систематизації у вигляді стрункої відповіді. Отримавши готові відповіді, ви зможете приступити безпосередньо до вивчення інформації та її запам’ятовування, що дозволить за цей же час досягти якісно кращих результатів. Думаємо, що така можливість буде особливо цінна для студентів, що поєднують навчання з роботою, волонтерством, студентів-заочників.

Безкоштовна оцінка вартості

Для оцінки вартості відповідей має значення цілий комплекс факторів: здається предмет, обсяг необхідної інформації, рівень складності, спосіб викладу (максимально розгорнуті або стислі відповіді), необхідні терміни і т.п. Оцінка вартості є абсолютно безкоштовною і не тягне для вас будь-яких зобов’язань з оформлення замовлення. Приємним нюансом також може стати практикується нашою компанією індивідуальний підхід, гнучка система ціноутворення (включає знижки) і клієнтоорієнтованість.

Що входить у вартість роботи

Отже, Ви вже змогли скласти уявлення про привабливість наших цін. Що ж Ви отримаєте за ці гроші?

Наш менеджер-куратор підбере серед наших штатних виконавців експерта по цікавить Вас профілю. З ним ви повинні обговорити вимоги, що пред’являються у Вашому навчальному закладі до екзаменаційних відповідей, терміни виконання, обсяг.

Далі ви можете приступати до ваших невідкладних справ, а наш фахівець самостійно зробить підбір літератури та інформації, необхідної для максимально повного висвітлення Вашого питання, систематизує її і складе відповідь, відповідний заданим параметрам.

У технічних ВУЗах питання до іспитів, як правило, поєднують теоретичну частину з завданнями. Підготовка таких відповідей також входить в компетенцію наших фахівців.

Як тільки робота буде виконана і пройде всі рівні контролю якості виконання, наш менеджер повідомить Вас в обумовленій заздалегідь формі (смс, телефонний дзвінок, електронний лист) про готовність замовлення. Точне дотримання термінів виконання замовлення-це ще одна непорушна умова нашої з Вами співпраці.

Професіоналізм

Всі виконавці нашої фірми-це професіонали, які пройшли попередній відбір. Мінімальні кваліфікаційні показники наших виконавців — це поєднання кожного з наступних факторів:

 • профільні фахівці;
 • експертне знання тематики;
 • (як мінімум) успішно закінчена вища освіта.

Більше того: багато наших виконавців також мають досвід викладання у вузі і точно знають, яким вимогам має відповідати відмінна відповідь на іспиті. Замовляючи відповіді у нас, ви можете бути впевнені в їх точності та актуальності (всім відомо, наскільки швидко застаріває інформація), чіткості викладу і структурованості. Крім того, наш сервіс передбачає обов’язкову додаткову перевірку якості виконання замовлення.

Економія

Замовлення відповідей на екзаменаційні питання в нашій компанії – це хороша можливість отримати якісно виконану роботу за більш вигідною ціною. Маркетологи нашої фірми відстежують ціни конкурентів, що надають аналогічні послуги. Ми з упевненістю констатуємо, що протягом вже декількох років наші ціни залишаються приблизно на 5-7% нижче пропонованих конкурентами. Крім того, ви будете приємно здивовані, дізнавшись, що деякі категорії замовлень дають можливість отримати додаткову знижку!

Терміновість

Залежно від обсягу і складності роботи, час виконання замовлення займає від 1 дня. Це означає, що навіть якщо до складання іспиту залишається пару днів, все одно має сенс звернутися до нас. Так ви зможете значно прискорити процес підготовки (а час виконання замовлення присвятити, наприклад, вивченню тих матеріалів, в точності яких ви впевнені на всі сто, адже не обов’язково замовляти весь перелік питань).

Важливо! Статистика здачі робіт нашими фахівцями показує, що більше 40 % замовлень виконуються достроково.

Унікальність

Виконані замовлення в обов’язковому порядку піддаються додатковій перевірці по Адвего. Мінімальний необхідний відсоток унікальності по вищеназваному сервісу становить 90 %. Однак практика показує, що середній відсоток унікальності робіт досягає 94-95 % (це пояснюється глибоким знанням тематики нашими виконавцями, чим і обумовлюється якість написання робіт).

Потрібні відповіді на квитки у вигляді шпаргалки? Зробимо!

Наявність шпаргалок з екзаменаційними відповідями далеко не завжди означає ваше незнання квитків і винятковий намір списати. Найчастіше шпаргалки (як гарантія можливості освіжити пам’ять) надають своїм власникам додаткову впевненість у своїх силах.

Шпаргалки є особливим видом відповідей на екзаменаційні питання, оскільки при компактності виконання вони повинні відповідати наступним умовам:

 • інформативність
 • читабельність
 • зручність використання.

Виконані нашими фахівцями шпаргалки в повній мірі відповідають цим вимогам. Замовлення відповідей у вигляді шпаргалок в нашій фірмі є для вас гарантією того, що містяться в них дані не будуть, як це часто трапляється, лише натяком на відповідь, а грамотне структурування відповідей дозволить з легкістю знайти інформацію з будь-якого питання.

Бажаємо вам успішної здачі іспитів! І пам’ятайте, що навіть якщо до відповідального дня залишилося зовсім небагато часу, у Вас завжди є можливість значно прискорити процес підготовки!

Форма для коментарів

Добавить комментарий