+38 (098) 547-54-58

Рішення домашніх завдань на замовлення

Допомога з домашніми завданнями-ефективне вирішення проблеми для школярів та їх батьків. Для того, щоб навчитися правильно вирішувати домашні завдання, необхідно, як мінімум, кілька днів. Потрібно як слід розібратися в темі, завчити всі необхідні формули, розглянути різні способи вирішення тієї чи іншої задачі, а також дати знанням як слід «вкластися» в голові.

Пишемо дипломні роботи, курсові, реферати, практичні та лабораторні, а також інші роботи будь-якої складності. Оформляємо за всіма стандартами і супроводжуємо до захисту. Все для студентів на офіційному сайті.

Низькі ціни

Без посередників

Швидкість

Дізнатися вартість роботи

Дізнатися вартість роботиОнлайн оцінка

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.


Чому sessia?

Дотримуємося термінів

Знаємо ГОСТи, ДСТУ, ТУ

Перевірка антиплагиатом

Гарантія конфендициальности

Гроші в безпеці

Перевірка контролем якості

Схема роботи

1

Оформлення заявки на прорахунок завдання

2

Оцінка роботи експертом

3

Передоплата 50% роботи

4

Завершена в строк робота

5

Оплата інших 50%

6

Консультація та супровід до захисту


Статистика sessia

264+

Студентам надано допомогу у 2020 році

48

Кількість наших авторів

456

Виконаних робіт за літню сесію

Ціни

Курсові роботи
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Дипломні роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1000 грн
Магістерські роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1200 грн
Дисертація
 • термін
  від 13 днів
 • ціна
  від 4000 грн
Реферати
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Звіти з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Щоденники з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 400 грн
Лабораторні роботи
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Есе
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 70 грн

Наші переваги

100% безпечна угода

Ми не переведемо гроші автору, поки не закінчиться гарантійний термін.

Немає посередників

У нас низькі ціни, тому що ми працюємо без посередників.

Перевірені автори

Ми підбираємо найкращого виконавця під кожне замовлення. Під складні завдання-кілька авторів.

Відділ якості

Кожна робота проходить перевірку і відповідає всім вимогам і методичним рекомендаціям.

Спілкування безпосередньо з автором

Ви можете задати питання про виконання роботи цілодобово, у самого автора.

Допомога менеджера

Наші менеджери вміють знайти підхід до кожного клієнта, нададуть допомогу.

Відповіді на запитання

Як підібрати підходящого виконавця?

Автор підбирається виходячи від предмета і теми роботи. Ми відповідаємо за якість виконання.

Як краще домовиться про ціну?

Ціна визначається виходячи з декількох критеріїв: складність самої роботи, предмет, тема, термін здачі.

В якому вигляді я отримаю готову роботу?

Робота з’явиться у вашому кабінеті. По виконанню вас сповістять листом на email адресу або sms повідомленням на прив’язаний номер телефону.

Що робити якщо викладач зробив зауваження по роботі?

Виконуємо повний супровід роботи по здачі та захисту. Якщо потрібно-виконуємо доопрацювання безкоштовно.

Як оплатити виконане завдання?

Оплата доступна банківською картою в кабінеті студента.

Відгуки
Більше 250 щасливих студентів! Можливо ви наступний?

Ольга
13 травня, 2020

Спасибі велике цій компанії, виручили мене з курсовою роботою. Сам би я не встиг її написати, підводить вічна звичка залишати все на останній день.

Інна
23 травня, 2020

Замовляла курсову роботу з хімії. Виконали в строк, питань по роботі не було.

Олеся
28 травня, 2020

У мене була складна ситуація з дипломною роботою, потрібно було швидко шукати хто візьметься переписати 70% роботи.

Петро
10 мая, 2020

Довелося звертатися за допомогою з написанням, предмет називається «Поведінка споживача», написали за 2 дні мою курсову, дякую!

Фактично, не всі школярі, по натурі своїй можуть бути технарями. Комусь краще даються творчі завдання, а виконання завдань з вищої математики, алгебри, хімії, тригонометрії та інших предметів може стати справжньою каторгою! Отримати погану оцінку не варіант, та й потрібно розібратися в темі і навчитися в майбутньому виконувати завдання самостійно.

Реальна допомога з домашніми завданнями

Більшість сучасних школярів зайнято всім на світі, але тільки не навчанням. Це можна зрозуміти: шкільні роки – найвеселіше і безтурботне час. Навчанні не завжди залишається місця. Так було завжди, в усі часи. Правда, зараз вести безтурботне шкільне життя стало простіше. У всіх є Інтернет, де при необхідності можна отримати платну допомогу з домашніми завданнями.

Пропонуємо професійну та доступну допомогу з домашніми завданнями за наступними напрямками:

 • Фізика. Предмет, зрозумілий тільки обраним. Звичайно, можна вивчити теорію, але з вирішенням завдань можуть з’явитися проблеми, особливо якщо ви не з тих, кому Фізика дається легко.
 • Алгебра. Досить складний предмет, який вимагає не тільки заучування формул, правил, а й математичного мислення. Вища математика, аналіз та інші математичні дисципліни – тепер не викличе нервовий тик.
 • Хімія. Порадуйте свого вчителя правильним рішенням домашнього завдання, а себе-хорошою оцінкою, виграним часом і здоровими нервовими клітинами, яких не залишили, коли намагалися зрозуміти предмет самостійно. Зараз необов’язково знати про рівняння Клапейрона, Менделєєва і законі Авогадро. Тепер можна отримати допомогу з хімії за невелику винагороду.
 • Тригонометрія. Багато школярів навіть згадують цей предмет з побоюванням.

Вирішення проблеми-тут! Отримайте не тільки готову роботу, але і докладне пояснення, яке допоможе розібратися в незрозумілій темі і навчить вирішувати схожі завдання.

отримати допомогу в рішення домашньої роботи-це вибір сучасного школяра, який не хоче «схитрувати», ні! Це рішення, яке допоможе впоратися з будь-якою проблемою!

Термінове вирішення домашніх робіт

Вирішення завдань за невелику винагороду може бути виконано в короткий термін. Термінове вирішення домашніх завдань є сенс замовляти в тому випадку, якщо в швидкий час у вас контрольна, іспит або залік, а часу на підготовку зовсім не залишилося.

Зверніться до нас за вирішенням завдань на замовлення, і позбудьтеся від багатьох проблем, пов’язаних з навчанням.

Поки наша команда виконує для вас вирішення завдань-продовжуйте свій звичний спосіб життя, і не переживайте щодо свого навчання. У нас можна отримати абсолютно будь-яку роботу, будь то курсова або диплом, лабораторна або звіт по практиці, доповідь, а також креслення.

Детальне оформлення

Не тільки виконаємо, але і детально оформимо замовлену роботу. Це дозволить отримати розгорнуту відповідь, а також зрозуміти, як вирішувалася задача і навчитися вирішувати схоже, але вже самостійно. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними і звертаються до нас ще і ще!

Ми часто чуємо від клієнтів що «результат перевершив очікування». А ми просто називаємо це хорошою роботою. Створіть замовлення для нас-решту зробимо самі!

Подвійна перевірка

Гарантуємо вам подвійну перевірку завдань з фізики, вищої математики, алгебри, хімії та тригонометрії. Подвійна перевірка допоможе виключити можливі помилки і дозволить навчитися вирішувати завдання різними варіантами. І якщо у вас запитають, як вирішили завдання, зможете довести результат.

Чому варто вибрати наш сайт?

Наші клієнти вибирають нас, тому що ми-це:

 • Професіоналізм. У нас працюють тільки першокласні, дипломіновані фахівці у своїй галузі. Довіряйте рішення домашніх робіт тільки професіоналам. Так ви позбавите себе від багатьох проблем.
 • Економія. У нас не будете нічого переплачувати. Виконання домашніх і контрольних робіт у нас коштує в середньому в два рази дешевше, ніж на інших ресурсах. Але, відразу відзначимо, що це анітрохи не шкодить якості. Висока нарантія результату за вигідними цінами!
 • Терміновість. Якщо вам потрібно виконати» домашку » швидко, то наша команда допоможе вам у цьому, і зробимо все в найкоротші терміни. Ваше єдине завдання-вказати правильну дату, коли ви хочете отримати готовий результат, і ми надішлемо його точно в строк або раніше зазначеної дати.
 • Унікальність. Персональний підхід до кожного замовника, унікальне рішення завдань, компромісне рішення ціна / якість. Замовивши роботу у нас, можете не переживати, що результат будемо схожим з чиїмось іншим.

У нас дуже великий досвід роботи. Протягом усього часу ми надали допомогу в написанні безлічі шкільних і студентських робіт будь-яких тем і різної складності.

Зробивши замовлення шкільної роботи з тієї чи іншої дисципліни, ви завжди зможете розраховувати на індивідуальний підхід. Головними пріоритетами в роботі з клієнтами у нас є якість і унікальність виконуваних завдань, швидкість і доступні ціни.

Унікальність-основоположний фактор. Вам не доведеться відчувати себе нерозумно і пояснювати, чому ваша робота ідентична роботи вашого однокласника / однокурсника, так як кожна задача створюється ексклюзивно для ВАС.

Багатьох новачків цікавить питання, чи зможу вони зрозуміти наше рішення. Пам’ятайте, що Ви отримаєте готову роботу, яка буде включати в себе всі умови завдань, повне і докладне рішення, необхідні креслення і графіки, таблиці та інше. Вам не доведеться розбирати почерк однокласника або передруковувати завдання — ми про все подбаємо.

Якщо у вас виникли питання, то можете зв’язатися з нашим менеджером для уточнення деталей і подальшого оформлення замовлення.

Форма для коментарів

Добавить комментарий