+38 (098) 547-54-58

Презентації на замовлення

Однією з найпопулярніших форм надання навчальних, дослідницьких або рекламних матеріалів у сучасному житті є презентації. Їх застосовують у своїх роботах і школярі, і наукові співробітники, і фахівці-маркетологи, і топ-менеджери.

Пишемо дипломні роботи, курсові, реферати, практичні та лабораторні, а також інші роботи будь-якої складності. Оформляємо за всіма стандартами і супроводжуємо до захисту. Все для студентів на офіційному сайті.

Низькі ціни

Без посередників

Швидкість

Дізнатися вартість роботи

Дізнатися вартість роботиОнлайн оцінка

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.


Чому sessia?

Дотримуємося термінів

Знаємо ГОСТи, ДСТУ, ТУ

Перевірка антиплагиатом

Гарантія конфендициальности

Гроші в безпеці

Перевірка контролем якості

Схема роботи

1

Оформлення заявки на прорахунок завдання

2

Оцінка роботи експертом

3

Передоплата 50% роботи

4

Завершена в строк робота

5

Оплата інших 50%

6

Консультація та супровід до захисту


Статистика sessia

264+

Студентам надано допомогу у 2020 році

48

Кількість наших авторів

456

Виконаних робіт за літню сесію

Ціни

Курсові роботи
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Дипломні роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1000 грн
Магістерські роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1200 грн
Дисертація
 • термін
  від 13 днів
 • ціна
  від 4000 грн
Реферати
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Звіти з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Щоденники з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 400 грн
Лабораторні роботи
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Есе
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 70 грн

Наші переваги

100% безпечна угода

Ми не переведемо гроші автору, поки не закінчиться гарантійний термін.

Немає посередників

У нас низькі ціни, тому що ми працюємо без посередників.

Перевірені автори

Ми підбираємо найкращого виконавця під кожне замовлення. Під складні завдання-кілька авторів.

Відділ якості

Кожна робота проходить перевірку і відповідає всім вимогам і методичним рекомендаціям.

Спілкування безпосередньо з автором

Ви можете задати питання про виконання роботи цілодобово, у самого автора.

Допомога менеджера

Наші менеджери вміють знайти підхід до кожного клієнта, нададуть допомогу.

Відповіді на запитання

Як підібрати підходящого виконавця?

Автор підбирається виходячи від предмета і теми роботи. Ми відповідаємо за якість виконання.

Як краще домовиться про ціну?

Ціна визначається виходячи з декількох критеріїв: складність самої роботи, предмет, тема, термін здачі.

В якому вигляді я отримаю готову роботу?

Робота з’явиться у вашому кабінеті. По виконанню вас сповістять листом на email адресу або sms повідомленням на прив’язаний номер телефону.

Що робити якщо викладач зробив зауваження по роботі?

Виконуємо повний супровід роботи по здачі та захисту. Якщо потрібно-виконуємо доопрацювання безкоштовно.

Як оплатити виконане завдання?

Оплата доступна банківською картою в кабінеті студента.

Відгуки
Більше 250 щасливих студентів! Можливо ви наступний?

Ольга
13 травня, 2020

Спасибі велике цій компанії, виручили мене з курсовою роботою. Сам би я не встиг її написати, підводить вічна звичка залишати все на останній день.

Інна
23 травня, 2020

Замовляла курсову роботу з хімії. Виконали в строк, питань по роботі не було.

Олеся
28 травня, 2020

У мене була складна ситуація з дипломною роботою, потрібно було швидко шукати хто візьметься переписати 70% роботи.

Петро
10 мая, 2020

Довелося звертатися за допомогою з написанням, предмет називається «Поведінка споживача», написали за 2 дні мою курсову, дякую!

Це незамінний інструмент на семінарах, конференціях та інших заходах. Вони дозволяють демонстративно і коротко донести важливу інформацію до аудиторії.

Орієнтація презентації

Презентація в широкому сенсі являє собою виступ або доповідь щодо захисту проекту, робочого плану, пропозиції товарів або послуг, результатів випробування. Мультимедійна презентація — це створений електронний документ, що містить тексти, таблиці, графіки, діаграми, малюнки, анімацію, звук, відео і призначений для показу іншим людям як супровід усної доповіді або як самостійний матеріал.

Мета презентації-донесення повноцінної інформації до глядацької аудиторії про об’єкт презентації в зручному слайдовому оформленні. Слайди-це листи, сторінки або кадри презентаційного документа. Вони можуть змінювати один одного в процесі демонстрації автоматично або вручну, при натисканні клавіші або клацанням миші.

для створення презентаційних матеріалів використовують спеціальні програми (наприклад, Microsoft PowerPoint) або Сервіси (Google Презентації, Prezi).

Відношення сторін

Традиційне створення презентацій передбачає розміщення інформаційних матеріалів в горизонтальній орієнтації для зручності зорового сприйняття і демонстраційного процесу. Важливе значення при цьому має також відповідність розміру і співвідношення сторін слайдів екрану, на якому буде відбуватися показ.

Презентації можуть демонструватися на екранах ноутбуків, величезних проекторів конференц-залів, планшетах, широкоформатних моніторах. Кожен з них має свої особливості і характерним співвідношенням сторін, що позначає ширину і висоту, які необхідно враховувати.

Підбирати відповідний варіант налаштування розміру слайдів при їх оформленні слід в залежності від передбачуваного формату екрану, призначеного для перегляду (наприклад, 4:3, 16:9).

Різновиди

Залежно від сфери застосування прийнято розрізняти кілька видів презентацій — навчальні, маркетингові та супроводжуючі.

Навчальні

Цей вид презентаційних слайдів використовують, в основному, в освітній сфері – при ознайомленні з новим матеріалом для більшої наочності процесу, для контролю знань і навичок учнів, при самостійному освоєнні ними навчальних тем, а також в інших навчальних ситуаціях.

Маркетингові

Такі презентації надають клієнтам і партнерам логічно викладену інформацію про просування товарів або послуг і застосовуються для залучення уваги до компаній і їх продукції, підвищення зацікавленості покупкою або перспективним співробітництвом.

Вони містять опис і призначення товарів і послуг, вказівку користі і переваг для споживачів і аргументовані відповіді на необхідні питання, відомості про сервіс компанії, терміни доставки замовлень.

Супроводжуючі доповідь

Це презентаційні матеріали, що надаються під час виступів авторів і дослідників, які супроводжують їх усну Доповідь, повідомлення або заяву. Вони служать доповненням до різних видів доповідей, ілюструючи їх головні тези, цифрові дані та приклади.

За типом

За способом викладу матеріалу і представлення слайдів на комп’ютері презентації діляться на лінійні, нелінійні і безперервні.

Лінійні

Це найбільш популярний, традиційний і звичний формат презентацій, коли один слайд йде відразу слідом за іншим, згідно з певним сценарієм, тобто розповідь рухається лінійно, від точки до точки.

Тут мультимедійні сторінки виводяться на великий екран, текст у поєднанні з графіками, діаграмами та ілюстраціями дозволяє зосередити увагу слухачів на основних моментах, а озвучування матеріалу здійснює сам доповідач. Лінійні презентації зручні для вибудовування логіки розповіді і ефективного донесення матеріалу до аудиторії.

Нелінійні

Такі презентації ще називають інтерактивними. Їх головна особливість полягає в можливості переходу між слайдами, розташованими в різних частинах документа. Це робить подачу матеріалу більш наочною, цікавою і легкою в освоєнні.

Найчастіше нелінійні презентації застосовуються для самостійного вивчення тем учнями, так як дозволяють переглянути тільки цікаву інформацію і відфільтрувати непотрібну. Вони зазвичай починаються з титульного аркуша і змісту з гіперпосиланнями, вибравши які можна відразу перейти до потрібної теми, а в кінці містять перевірочні тестові завдання, що супроводжуються зворотним зв’язком про правильне або неправильне їх виконання.

Безперервні

Це так звані автоматичні презентації, які вважаються закінченим інформаційним продуктом. Вони найбільш зручні для перенесення на зовнішніх носіях і електронної розсилки.

Які презентації у нас можна зробити?

Для того, щоб створити красиві, зрозумілі і запам’ятовуються презентації краще звернутися за допомогою до професіоналів. Ми допоможемо оформити якісні та ексклюзивні матеріали для вирішення необхідних завдань, що виникають в процесі навчання.

Завдання у вигляді презентацій

Різноманітні навчальні, шкільні або студентські, завдання можуть бути виконані у вигляді презентацій. Вони складаються з простих слайдів з описом процесу роботи і результатів. При їх створенні рекомендується наступний порядок:

 • на титульному аркуші розташовані заголовок роботи, інформація про автора та навчальний заклад;
 • друга сторінка містить інформацію про завдання;
 • на слайдах, що залишилися, розміщується короткий опис етапів виконання і надання підсумків.

Презентації для захисту робіт

Одними з найпоширеніших навчальних презентацій є ті, які потрібні для захисту курсових або дипломних робіт. Вони супроводжують мову студента і висвітлюють всі сторони підготовленого матеріалу.

звичайна тривалість доповіді при захисті робіт становить 5-7 хвилин. Потрібно ретельно вибудувати чергування слайдів відповідно до усним оповіданням.

Такі презентації служать обов’язковим аспектом при захисті робіт і оформляються відповідно до певних правил, регламентованими навчальним закладом. Загальноприйнятий порядок їх складання включає:

 1. рекомендоване оптимальне число слайдів — 15 штук, з вмістом в кожному з них не більше 10 рядків горизонтального тексту;
 2. сувора відповідність оформлення необхідному розміру і виду шрифтів, рівномірному і грамотному розподілу інформації на слайдах з повним дотриманням структури роботи;
 3. обов’язкова присутність на титульному і останньому слайдах назви навчального закладу, спеціальності, теми роботи, відомостей про студента і наукового керівника роботи, року і міста створення документа;
 4. неодмінний зміст в основній частині роботи, що розташовується на декількох сторінках, актуальності і значущості теми дослідження, вказівка його об’єкта і предмета, цілі і завдань, таблиць, графіків та інших графічних елементів, опис застосовуваних методів, зроблених висновків і рекомендацій.

Презентації по проходженні практики

У процесі навчання нерідко виникає необхідність зробити презентацію до звіту з практики-виробничої, навчальної, переддипломної. Як правило, це строго структурований документ, що містить на кожному слайді певну інформацію:

 • титульний аркуш представляє своєрідну обкладинку роботи і включає в себе назву навчального закладу, кафедри, дані про автора, наукового керівника, назву і вид практики, рік випуску і місто;
 • другий слайд присвячений цілям і завданням, завданням, що вирішуються в процесі практики;
 • основні сторінки містять опис бази практики, аналіз тематичної літератури та висновки або результати роботи;
 • Додатки у вигляді схем, графіків і діаграм, які ілюструють і доповнюють звіт.

Презентації для школярів

Учням середньої школи також потрібні презентації для складання тематичних доповідей. В цьому випадку слайди служать супроводом до доповіді і можуть включати мультимедійні елементи: фотографії, картинки, ілюстрації, спецефекти, музику. Їх формують відповідно до розділів і розділів доповіді. Презентації для школярів можна створювати за готовими зразками і шаблонами або замовити у фахівців індивідуальне оформлення.

За допомогою мультимедійних презентацій процес навчання змінює свій характер і стає більш живим і цікавим. Надання інформації для аудиторії з використанням додаткових наочних засобів дозволяє ефективніше донести матеріал і створити запам’ятовуються образи.

Форма для коментарів

Добавить комментарий