+38 (098) 547-54-58

Написання дисертацій на замовлення

Наша організація займається виконанням кандидатських, докторських, магістерських дисертацій та монографій. Ми дотримуємося всіх стандартів, створюємо унікальні роботи, грамотно викладаємо матеріал.

Пишемо дипломні роботи, курсові, реферати, практичні та лабораторні, а також інші роботи будь-якої складності. Оформляємо за всіма стандартами і супроводжуємо до захисту. Все для студентів на офіційному сайті.

Низькі ціни

Без посередників

Швидкість

Дізнатися вартість роботи

Дізнатися вартість роботиОнлайн оцінка

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.


Чому sessia?

Дотримуємося термінів

Знаємо ГОСТи, ДСТУ, ТУ

Перевірка антиплагиатом

Гарантія конфендициальности

Гроші в безпеці

Перевірка контролем якості

Схема роботи

1

Оформлення заявки на прорахунок завдання

2

Оцінка роботи експертом

3

Передоплата 50% роботи

4

Завершена в строк робота

5

Оплата інших 50%

6

Консультація та супровід до захисту


Статистика sessia

264+

Студентам надано допомогу у 2020 році

48

Кількість наших авторів

456

Виконаних робіт за літню сесію

Ціни

Курсові роботи
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Дипломні роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1000 грн
Магістерські роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1200 грн
Дисертація
 • термін
  від 13 днів
 • ціна
  від 4000 грн
Реферати
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Звіти з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Щоденники з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 400 грн
Лабораторні роботи
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Есе
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 70 грн

Наші переваги

100% безпечна угода

Ми не переведемо гроші автору, поки не закінчиться гарантійний термін.

Немає посередників

У нас низькі ціни, тому що ми працюємо без посередників.

Перевірені автори

Ми підбираємо найкращого виконавця під кожне замовлення. Під складні завдання-кілька авторів.

Відділ якості

Кожна робота проходить перевірку і відповідає всім вимогам і методичним рекомендаціям.

Спілкування безпосередньо з автором

Ви можете задати питання про виконання роботи цілодобово, у самого автора.

Допомога менеджера

Наші менеджери вміють знайти підхід до кожного клієнта, нададуть допомогу.

Відповіді на запитання

Як підібрати підходящого виконавця?

Автор підбирається виходячи від предмета і теми роботи. Ми відповідаємо за якість виконання.

Як краще домовиться про ціну?

Ціна визначається виходячи з декількох критеріїв: складність самої роботи, предмет, тема, термін здачі.

В якому вигляді я отримаю готову роботу?

Робота з’явиться у вашому кабінеті. По виконанню вас сповістять листом на email адресу або sms повідомленням на прив’язаний номер телефону.

Що робити якщо викладач зробив зауваження по роботі?

Виконуємо повний супровід роботи по здачі та захисту. Якщо потрібно-виконуємо доопрацювання безкоштовно.

Як оплатити виконане завдання?

Оплата доступна банківською картою в кабінеті студента.

Відгуки
Більше 250 щасливих студентів! Можливо ви наступний?

Ольга
13 травня, 2020

Спасибі велике цій компанії, виручили мене з курсовою роботою. Сам би я не встиг її написати, підводить вічна звичка залишати все на останній день.

Інна
23 травня, 2020

Замовляла курсову роботу з хімії. Виконали в строк, питань по роботі не було.

Олеся
28 травня, 2020

У мене була складна ситуація з дипломною роботою, потрібно було швидко шукати хто візьметься переписати 70% роботи.

Петро
10 мая, 2020

Довелося звертатися за допомогою з написанням, предмет називається «Поведінка споживача», написали за 2 дні мою курсову, дякую!

Магістерські

Щоб просунутися в світі науки, молоді вчені пишуть дисертації на здобуття ступеня магістра. Формування подібної праці вимагає повного занурення в тему. Потрібно провести аналітичного типу огляд джерел, знайти і сформулювати наукову проблему, запропонувати способи її вирішення. Робота займає два або три роки. Якщо у вас мало вільного часу, варто замовити магістерську дисертацію у справжніх професіоналів.

У нашій організації до написання кваліфікаційних робіт допускаються кращі викладачі зі ступенем не нижче кандидатської. Ми приймаємо замовлення на створення досліджень з нуля. У цьому випадку фахівець розгляне тему, сформує план і напише дисертацію. Якщо ви самостійно пройшли етапи збору і проаналізували інформацію, викладач допоможе впорядкувати матеріал і допише потрібні глави. Ми гарантуємо:

 • написання змістовної роботи та розкриття заявленої теми;
 • унікальність по сервісам антиплагіату на вибір Замовника;
 • оформлення за Держстандартом;
 • безкоштовні доопрацювання в рамках особистих вимог;
 • дотримання термінів.

З нашими фахівцями вигідно і безпечно працювати. Ми оформляємо договір з клієнтами, в якому докладним чином описані умови роботи і наші зобов’язання.

Кандидатські

Щоб написати кандидатську аспіранту добре, необхідно витратити приблизно півроку і опублікувати 3-4 наукових статті. Наші викладачі напишуть і оформлять дисертацію за три місяці! Вивчать і зберуть вичерпний матеріал по темі, наповнять роботу, оформлять у відповідності з усіма стандартами, опублікують у виданнях, що входять в міжнародні системи цитування.

Ми формуємо змістовні дослідження, які точно сподобаються атестаційній комісії. При написанні наші співробітники використовують тільки перевірені джерела: навчальна та наукова література, статті, монографії. Всі глави окремо перевіряються на плагіат. Ми спокійно ставимося до правок і готові безкоштовно виправити дисертацію в рамках завдання.

Докторські

Докторська дисертація — це складна науково-дослідна робота, до написання якої приходять тільки самі терплячі здобувачі. Приблизний обсяг такої дисертації — до 400 листків формату А4. До документа пред’являються серйозні вимоги, недотримання яких загрожує дискваліфікацією праці без права повторного захисту. Що необхідно для написання хорошої докторської роботи:

 1. ступінь кандидата наук;
 2. публікація 1-2 монографій-все залежить від предмета дослідження;
 3. написання автореферату англійською або українською;
 4. наявність запатентованих винаходів, які вже були застосовані на практиці в конкретній галузі науки;
 5. 10-15 статей для ВАК-журналів;
 6. постійна участь у різних семінарах, конференціях наукового формату.

Поєднувати все вищевказане одній людині досить важко-відсутність вільного часу, перевтома не дозволять зробити все ідеально. Однак вихід є-довірити написання докторської дисертації професійним авторам нашої організації.

Монографія

Для написання монографії, потрібно, відповідно, займатися науковою діяльністю. Ненаукові матеріали не приймають для такої публікації. Тому, або ви самостійним чином проводите потрібну роботу, або звертаєтеся за допомогою до фахівців, які допоможуть вам у створенні монографії, і її подальшої публікації.

Багато вчених нерідко приймають дивовижне на перший погляд рішення замовити виконання монографії у професійних авторів. Здавалося б, якщо людина працює над науковими дослідженнями, то тема йому дуже цікава, і розробляти її він буде сам.

Але проблема в тому, що в монографії потрібно виконати повний огляд тематичної літератури, розробити нові теорії, сформулювати деякі концепції, скласти бібліографічні переліки і багато іншого. На все це потрібен час, якого у людини, що поєднує наукову діяльність з роботою в іншій сфері, просто немає. Ось чому навіть найкращі вчені іноді вдаються до допомоги сторонніх.

Якщо ви замовите наукову працю у нас, протягом двох місяців, ви отримаєте опубліковану монографію особисто в руки. Головним завданням при початку роботи над монографією, вважається вибір відповідної теми, глибокий аналіз якої зможе дати хороші наукові результати, які зацікавлять вчене співтовариство і дозволять вам заявити про себе як про серйозного вченого.

Вибір теми

Перед кожним здобувачем в першу чергу стоїть проблема вибору основної теми для майбутньої дисертації. Крім самої теми і знаходження загальної проблеми, людині потрібно визначитися з головними завданнями своєї праці. Для дисертацій існує багато тем і проблем, які потребують досліджень. Достаток дарує майбутньому вченому їжу для роздумів, так як тему треба продумати, досліджувати, узагальнити і зрозуміти.

Ми допоможемо вам вибрати тему дисертації, обґрунтувати її вибір, сформувати план майбутньої роботи, виділити її актуальність, очікуване практичне значення, скласти перелік літератури за темою наукового дослідження.

Складання плану

Ціна розробки плану до дисертаційної роботи, залежить від багатьох причин, однак ви можете вказати вартість, на яку розраховуєте. Ця умова обов’язково зарахується при формуванні остаточного рішення з приводу ціни.

Оплатити послугу можна, як готівкою, так і за допомогою систем безготівкового розрахунку. Після оплати плану, фахівець відразу ж приступить до виконання завдання.
До встановленого терміну, робота буде виконана. Якщо вам не сподобається результат, то завдання можна відправити на доопрацювання.

Матеріали для захисту

Замовляючи у нашої компанії матеріали для захисту магістерської дисертаційної роботи, ви зможете заощадити не тільки час і нерви, а й грошові кошти. Адже вартість виконання замовлення розраховується індивідуальним чином, на основі загальних вимог і методичних вказівок. Великий досвід роботи, допомагає нам виконувати завдання якісно, а, отже, здати свою дисертацію і отримати за неї вищий бал, у вас вийти з першого разу.

Потрібна рецензія на дисертацію?

Перед захистом здобувачеві може знадобитися рецензія на дисертаційну роботу на замовлення. Надати її вам можуть наші професійні автори. Вони мають наукові ступені в різних областях і можуть бути рецензентами по вашій дисертації. Повністю вивчивши текст, вони виділять основні моменти і напишуть високоякісний відгук за всіма правилами. Ваше замовлення буде готове в найкоротші терміни і обійдеться недорого.

Для отримання наукового ступеня здобувачеві доведеться потрудитися. Крім виконання різних досліджень і написання статей по ним, необхідно ще виконувати багато паперової роботи. Спростіть собі життя, доручивши це фахівцеві нашої організації.

Написання рецензії має виконувати за правилами. Тому доручати цю роботу потрібно тільки тій людині, який добре знайомий з особливостями її виконання. Також, він повинен розбиратися в специфіці вашої теми. Тільки справжній профі зможе впоратися з подібним завданням. Знайти його можна у нас. Завдяки нам, ви можете замовити рецензію на магістерську, кандидатську, докторську дисертацію, виконану за всіма стандартами якості. Вона буде містити:

 • Суть роботи.
 • Інформацію про автора.
 • Аргументованого типу доказу актуальності теми.
 • Опис результатів роботи автора.
 • Відомості про виконані дослідження.
 • Загальну оцінку праці.

В результаті, ви отримаєте на руки прекрасний текст, повністю розкриває сенс виконаної роботи. Тому якщо ви все ще не знаєте, де замовити рецензію на дисертацію, сміливо звертайтеся в нашу компанію.

Форма для коментарів

Добавить комментарий