+38 (098) 547-54-58

Курсові роботи на замовлення

Кожен студент в процесі навчання стикається з виконання курсових робіт. Вони відносяться до основного виду науково-дослідної діяльності і відіграють важливу роль в індивідуальній підготовці фахівця до практики. Завдяки виконанню курсової роботи студент має можливість заглибитися в певну тему, закріпити і систематизувати знання, які отримав під час навчального процесу.

Пишемо дипломні роботи, курсові, реферати, практичні та лабораторні, а також інші роботи будь-якої складності. Оформляємо за всіма стандартами і супроводжуємо до захисту. Все для студентів на офіційному сайті.

Низькі ціни

Без посередників

Швидкість

Дізнатися вартість роботи

Дізнатися вартість роботиОнлайн оцінка

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.


Чому sessia?

Дотримуємося термінів

Знаємо ГОСТи, ДСТУ, ТУ

Перевірка антиплагиатом

Гарантія конфендициальности

Гроші в безпеці

Перевірка контролем якості

Схема роботи

1

Оформлення заявки на прорахунок завдання

2

Оцінка роботи експертом

3

Передоплата 50% роботи

4

Завершена в строк робота

5

Оплата інших 50%

6

Консультація та супровід до захисту


Статистика sessia

264+

Студентам надано допомогу у 2020 році

48

Кількість наших авторів

456

Виконаних робіт за літню сесію

Ціни

Курсові роботи
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Дипломні роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1000 грн
Магістерські роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1200 грн
Дисертація
 • термін
  від 13 днів
 • ціна
  від 4000 грн
Реферати
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Звіти з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Щоденники з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 400 грн
Лабораторні роботи
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Есе
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 70 грн

Наші переваги

100% безпечна угода

Ми не переведемо гроші автору, поки не закінчиться гарантійний термін.

Немає посередників

У нас низькі ціни, тому що ми працюємо без посередників.

Перевірені автори

Ми підбираємо найкращого виконавця під кожне замовлення. Під складні завдання-кілька авторів.

Відділ якості

Кожна робота проходить перевірку і відповідає всім вимогам і методичним рекомендаціям.

Спілкування безпосередньо з автором

Ви можете задати питання про виконання роботи цілодобово, у самого автора.

Допомога менеджера

Наші менеджери вміють знайти підхід до кожного клієнта, нададуть допомогу.

Відповіді на запитання

Як підібрати підходящого виконавця?

Автор підбирається виходячи від предмета і теми роботи. Ми відповідаємо за якість виконання.

Як краще домовиться про ціну?

Ціна визначається виходячи з декількох критеріїв: складність самої роботи, предмет, тема, термін здачі.

В якому вигляді я отримаю готову роботу?

Робота з’явиться у вашому кабінеті. По виконанню вас сповістять листом на email адресу або sms повідомленням на прив’язаний номер телефону.

Що робити якщо викладач зробив зауваження по роботі?

Виконуємо повний супровід роботи по здачі та захисту. Якщо потрібно-виконуємо доопрацювання безкоштовно.

Як оплатити виконане завдання?

Оплата доступна банківською картою в кабінеті студента.

Відгуки
Більше 250 щасливих студентів! Можливо ви наступний?

Ольга
13 травня, 2020

Спасибі велике цій компанії, виручили мене з курсовою роботою. Сам би я не встиг її написати, підводить вічна звичка залишати все на останній день.

Інна
23 травня, 2020

Замовляла курсову роботу з хімії. Виконали в строк, питань по роботі не було.

Олеся
28 травня, 2020

У мене була складна ситуація з дипломною роботою, потрібно було швидко шукати хто візьметься переписати 70% роботи.

Петро
10 мая, 2020

Довелося звертатися за допомогою з написанням, предмет називається «Поведінка споживача», написали за 2 дні мою курсову, дякую!

Типи студентських курсових робіт

За період всього навчання студенту доводиться виконувати кілька курсових робіт з профільних дисциплін. Дані завдання є комплексними дослідженнями, що зачіпають певну тему. Курсові роботи або проекти бувають різних типів, кожен з яких має свої правила і особливості написання.

Вони виконуються для підведення підсумків піврічного навчання. Кожна з них складається з декількох частин, а загальний обсяг зазвичай становить від 30 до 50 друкованих сторінок. Курсова робота або проект відноситься до документів суворої звітності, після здачі вона залишається на зберігання в архіві вузу на кілька років.

Кожному студенту важливо здати якісний матеріал. Незважаючи на те, що проміжна підсумкова робота не підлягає захисту, отримати хорошу оцінку в залікову книжку важливо будь-якому учневі. На виконання такого завдання необхідно виділити багато часу. Під час написання потрібно знайти багато достовірних джерел і виділити з них ключові моменти.

Не кожен учень має можливість своєчасно виконати курсову роботу або проект самостійно. Найчастіше це пов’язано з нестачею особистого часу, якого в цьому випадку потрібно досить багато. Тоді найкращим варіантом вважається замовити курсову роботу.

Теоретична курсова робота

Цей варіант містить в собі один головний розділ-теорію. Оскільки друга-практична частина, відсутня, перший розділ повинен бути максимально наповнений інформацією. Дуже важливо зробити теоретичну частину не просто об’ємною, в ній повинні міститися розгорнуті відповіді на всі питання по темі, як на очевидні, так і на другорядні.

Таке завдання передбачає збір і об’єднання декількох схожих між собою думок. Важливо зробити власні висновки по матеріалу, висловити свою точку зору. Велике значення має кількість джерел, виділення з кожного фактів і ключових думок. Все це підкріплюється роздумами самого студента і висновками по темі.

Кожна курсова пишеться за певним планом. У теоретичній роботі обов’язково повинні бути наступні розділи:

 • Вступ передбачає короткий опис того, що буде висвітлено в роботі, формулювання завдань і цілей;
 • Основна частина включає кілька розділів і глав по темі;
 • Висновок передбачає висновки за матеріалом;
 • Список літератури.

Щоб проміжна підсумкова робота була максимально наповнена, рекомендується вибрати декількох фахівців, які зробили певний внесок у дослідження теми. Потрібно висвітлити їх роботи, привести витяги з них, детально розповісти про кожного фахівця, а також обов’язково пояснити, чому саме їх праці були найбільш корисними.

Дослідницька курсова робота

Завдання виконується в кілька етапів і вимагає від студента уважності, посидючості, багато часу і скрупульозності. Для гідного виконання дослідницької роботи необхідно уважно підійти до вибору теми і пошуку джерел інформації. Велике значення в успішному виконанні завдання має правильно складений план роботи.

Науково-дослідна робота — це проект, до виконання якого потрібно ставитися вкрай серйозно. Він передбачає правильний збір даних по темі, їх аналіз і систематизацію. У роботі обов’язково міститься теоретична і практична частини, а весь матеріал потрібно правильно піднести.

Правильне оформлення проекту також має не останнє значення. Важливо виконати абсолютно всі вимоги до оформлення і вкрай уважно перевірити на описки, плагіат і помилки. Вся праця може бути зіпсована буквально однієї забутої або поставленої не в тому місці коми.

Розрахунковий курсовий проект

Завдання більш складне, воно передбачає серйозні методи досліджень, а також докладні рекомендації в області практики. Для виконання роботи потрібен серйозний підхід, проведення аналізу великої кількості інформації, правильне складання та оформлення.

Обов’язковим розділом є розрахунково-проектна частина роботи. Графічні креслення так само невід’ємна частина проекту, як і економічний розділ, а ще за потребою створюється матеріальна частина. Звичайно, всі стандартні розділи також необхідні: теоретична частина, оформлення, список літератури.

При виконанні проекту необхідно не просто бути уважним і зосередженим, потрібно обробити велику кількість інформації, вибравши тільки актуальні факти. Необхідно не просто описати, важливо вникнути в проблеми, висловити свої роздуми і правильно піднести всю інформацію. При оформленні слід перевіряти відповідність роботи всім нормам і вимогам, бажано, кілька разів.

Переддипломна курсова робота

Це вкрай серйозне і відповідальне завдання для студента. Для її виконання необхідно знайти велику кількість ресурсів з актуальною інформацією по темі. Всі факти необхідно проаналізувати, правильно піднести і доповнити власними висновками.

Для якісного виконання переддипломного завдання учню необхідно виділити велику кількість часу. Вкрай важливо не тільки правильно написати роботу, але і не допустити помилок в її оформленні. Актуальна тема, правильно поставлені цілі, розгорнуті відповіді на всі питання, аргументовані висновки – все це має бути викладено науковою, але зрозумілою мовою.

Переддипломна курсова робота включає в себе:

 • Введення;
 • Глави з параграфами;
 • Укладення;
 • Список використаної літератури;
 • Докладання.

Часто студенти стикаються з різними факторами, які не дають можливості самостійно працювати над завданням. Якість виконання вкрай важливо, тому в даному випадку відмінним варіантом є замовлення переддипломної курсової у фахівців.

Є план-відмінно! Ні-складемо безкоштовно!

При виконанні завдань на замовлення приділяється увага кожній деталі. Правильно сформульовані цілі, розкриття теми, наявність всіх необхідних розділів, аргументовані висновки по темі, перевірка на плагіат і помилки. Окрема увага приділяється чіткому дотриманню всіх правил оформлення.

При замовленні курсової роботи будь-якого типу, студент може бути впевнений в її відмінному виконанні з урахуванням всіх вимог. Якщо не розроблений план написання проекту, то це не є проблемою. Складання плану входить у вартість завдання, яке гарантовано буде виконано на вищому рівні.

Форма для коментарів

Добавить комментарий