+38 (098) 547-54-58

Креслення на замовлення

Розвиток технологій полегшило життя людям, що займаються різною діяльністю, в тому числі і інженерам, проектувальникам і навіть художникам. Підвищилася цінність онлайн-додатків, які можна використовувати для малювання, вони дають доступ до тисяч колірних гам і поєднань, комбінацій, тоннам, розмірам кистей і товщині ручок.

Пишемо дипломні роботи, курсові, реферати, практичні та лабораторні, а також інші роботи будь-якої складності. Оформляємо за всіма стандартами і супроводжуємо до захисту. Все для студентів на офіційному сайті.

Низькі ціни

Без посередників

Швидкість

Дізнатися вартість роботи

Дізнатися вартість роботиОнлайн оцінка

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.


Чому sessia?

Дотримуємося термінів

Знаємо ГОСТи, ДСТУ, ТУ

Перевірка антиплагиатом

Гарантія конфендициальности

Гроші в безпеці

Перевірка контролем якості

Схема роботи

1

Оформлення заявки на прорахунок завдання

2

Оцінка роботи експертом

3

Передоплата 50% роботи

4

Завершена в строк робота

5

Оплата інших 50%

6

Консультація та супровід до захисту


Статистика sessia

264+

Студентам надано допомогу у 2020 році

48

Кількість наших авторів

456

Виконаних робіт за літню сесію

Ціни

Курсові роботи
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Дипломні роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1000 грн
Магістерські роботи
 • термін
  від 3 днів
 • ціна
  від 1200 грн
Дисертація
 • термін
  від 13 днів
 • ціна
  від 4000 грн
Реферати
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Звіти з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 500 грн
Щоденники з практики
 • термін
  від 2 днів
 • ціна
  від 400 грн
Лабораторні роботи
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 100 грн
Есе
 • термін
  від 1 дня
 • ціна
  від 70 грн

Наші переваги

100% безпечна угода

Ми не переведемо гроші автору, поки не закінчиться гарантійний термін.

Немає посередників

У нас низькі ціни, тому що ми працюємо без посередників.

Перевірені автори

Ми підбираємо найкращого виконавця під кожне замовлення. Під складні завдання-кілька авторів.

Відділ якості

Кожна робота проходить перевірку і відповідає всім вимогам і методичним рекомендаціям.

Спілкування безпосередньо з автором

Ви можете задати питання про виконання роботи цілодобово, у самого автора.

Допомога менеджера

Наші менеджери вміють знайти підхід до кожного клієнта, нададуть допомогу.

Відповіді на запитання

Як підібрати підходящого виконавця?

Автор підбирається виходячи від предмета і теми роботи. Ми відповідаємо за якість виконання.

Як краще домовиться про ціну?

Ціна визначається виходячи з декількох критеріїв: складність самої роботи, предмет, тема, термін здачі.

В якому вигляді я отримаю готову роботу?

Робота з’явиться у вашому кабінеті. По виконанню вас сповістять листом на email адресу або sms повідомленням на прив’язаний номер телефону.

Що робити якщо викладач зробив зауваження по роботі?

Виконуємо повний супровід роботи по здачі та захисту. Якщо потрібно-виконуємо доопрацювання безкоштовно.

Як оплатити виконане завдання?

Оплата доступна банківською картою в кабінеті студента.

Відгуки
Більше 250 щасливих студентів! Можливо ви наступний?

Ольга
13 травня, 2020

Спасибі велике цій компанії, виручили мене з курсовою роботою. Сам би я не встиг її написати, підводить вічна звичка залишати все на останній день.

Інна
23 травня, 2020

Замовляла курсову роботу з хімії. Виконали в строк, питань по роботі не було.

Олеся
28 травня, 2020

У мене була складна ситуація з дипломною роботою, потрібно було швидко шукати хто візьметься переписати 70% роботи.

Петро
10 мая, 2020

Довелося звертатися за допомогою з написанням, предмет називається «Поведінка споживача», написали за 2 дні мою курсову, дякую!

Є безліч додатків для малювання і створення ескізів, доступних тепер для креативників. Деякі процвітають у векторних малюнках, інші – в графічних ілюстраціях. Є спеціальні програми для обробки зображень, що імітують малювання ручкою, а також 3D-моделювання. Хоча деякі програми доступні тільки в платних версіях, є багато доступних безкоштовних додатків для малювання.

Програми

Тепер створити креслення або макет на професійному рівні може кожен, при тому для цього зовсім не обов’язково мати професійну освіту. Всі знання зібрані в спеціалізованих програмах, що полегшують процес створення начерків або планів.

AutoCAD

AutoCAD-це легка потужна утиліта для перегляду, редагування, друку, перетворення і збереження файлів креслень AutoCAD. У додатках є багато функцій, серед яких : Друк креслень, створення PDF-файлів з файлів креслень в пакетах, перетворення креслень в різні формати файлів в пакетах, перегляд і відкриття креслень, перегляд / редагування значень атрибутів блоку, перегляд / редагування текстових значень, перегляд/редагування інформації про шарі, пошук і заміна значень атрибутів блоку і пошук і заміна тексту. Програма перегляду креслень AutoCAD не вимагає запуску і додаткових вкладень коштів, а також сумісна з усіма версіями креслень.

Компас-3D

Дана система тривимірного проектування використовується тисячами підприємств в якості основи, головна перевага-поєднання простоти і легкості при роботі. При тому залишаються активними потужні функціональні можливості твердотільного і поверхневого моделювання. У програмі використовується власне математичне ядро, а також параметричні технології, які були розроблені фахівцями АСКОН.

Компас-3D дозволяє проектувати машинобудівні та приладобудівні вироби, підсумкова картинка високої роздільної здатності, видно всі деталі. В системі присутні інструменти для роботи за методом «зверху вниз» або методикою спадного проектування, а також за вже звичним всім методом «знизу вгору».

SolidWorks

SOLIDWORKS 2020 постійно вдосконалюється, додаються нові можливості, які допомагають максимально збільшити продуктивність ресурсів проектування і виробництва, а також прискорити випуск інноваційних продуктів. Поліпшення продуктивності обгрунтовано реалізованим в SOLIDWORKS проектам, які дозволяють швидше виконувати повсякденні завдання. Більше не доведеться чекати, поки завантажиться вміст файлу і його дані, щоб перейти до підпапки. Дані на вкладках PDM також завантажуються у фоновому режимі. Підвищилася загальна ефективність системи. У числі іншого слід відзначити появу Доповнення PDM для SOLIDWORKS CAD.

Інженерна графіка

Інженерні креслення є універсальною мовою для інженерів у всьому світі. Дуже важливо знати, як читати і створювати креслення. Використовуючи ресурси в модулях вище, користувач зможе почати зі створення 2D-креслень в AutoCAD, а потім перейдете до параметричного 3D-моделювання. Також він дізнається, як співпрацювати з глобальною проектною групою за допомогою хмарних технологій Autodesk 360. Всі кейси і можливості відкритий для будь-якого бажаючого, при цьому зовсім необов’язково мати вищу освіту інженера. Всі дії зрозумілі інтуїативно, а підказки допоможуть відповісти на виниклі питання.

Нарисна геометрія

Нарисна геометрія-це розділ геометрії, який дозволяє представляти Тривимірні об’єкти в двох вимірах за допомогою певного набору процедур. Отримані методи важливі для проектування, архітектури, дизайну і в мистецтві. Додатки дозволяють реалізувати всі бажання клієнтів.

Металоконструкції

Програмне забезпечення для створення 3D-моделей підходить навіть для недосвідчених фахівців.
На інструментальній панелі програми, для створення креслень металоконструкції розташовані кнопки виклику команд.

 • побудова утворюють;
 • Створення і редагування профілів, пластин і ребер жорсткості;
 • обробка кутів і стиків профілів;
 • побудова фасок, пазів і груп отворів;
 • Сервісні команд-копіювання об’єктів, вставки перетину профілю в графічний документ, налаштування Програми, виклику довідкової системи.

У збірці, як і в деталі, профілі будуються тілами. Формування збірок з компонентів деталей легко здійснюється за допомогою команд в додатку. Побудови рекомендується починати після того, як в збірці розміщені моделі основного обладнання. У додатку можливе копіювання груп об’єктів в одному документі.

З/б конструкції

Помічник з малювання програмного забезпечення для малювання надає корисні підказки, які допомагають дизайнерам поліпшити точність і перспективу своїх онлайн-креслень.

На схемах розташування елементів конструкцій користувач може вказати:

 1. координаційні осі будівлі;
 2. відстань між координаційними осями будівлі і між крайніми осями;
 3. прив’язку поверхонь або осей конструкцій до координаційних осей та інше.

Є також шаблони з цілим рядом порад по дизайну.

Для полегшення читання креслень залізобетонних виробів користувач може вказати:

 • види виробів, що застосовуються в залізобетонних елементах (арматурні вироби, заставні деталі, пристосування для стропування), їх розташування в залізобетонному виробі;
 • форму поперечного перерізу і розміри залізобетонного виробу;
 • кількість, перетин, довжину арматурних стрижнів кожного арматурного виробу, клас арматурної сталі.

Архітектура

За допомогою настроюваних пензлів ви можете створювати фігури, текстури і малювати віртуальну глину. Просунуті інструменти, пропоновані додатками, такі ж, як інструменти, використовувані дизайнерами і художниками по всьому світу.

Програмне забезпечення має нефотореалістичний рендеринг (NPR), який дозволяє вам побачити твір мистецтва зовсім по-новому.

Ви можете конвертувати 3D-малюнок в 2D-малюнок і передавати скульптурні твори мистецтва в комікси. За допомогою додатків ви можете додавати накладення текстур, малювати контури і застосовувати різні ефекти з вбудованих пресетів.

Нафтогазова справа

Для створення креслень по нафтогазовій справі зручно використовувати нові пріложеія. Вони сприймають множетсво форматів, які можуть стати в нагоді під час роботи: векторна графіка, 3D моделі. У розпорядженні користувачів зручний функціонал, можливість копіювати частини креслень, підтримка популярних форматів векторної і растрової графіки, друк схем і креслень з програми.

Технічне обслуговування та ремонт автомобілів

Додатки для створення креслень ження сумісно з 3Д принтерами — можна вивести на друк готовий виріб з інтерфейсу програми. Це професійне додаток дозволяє створювати довільні форми. Популярний додаток серед архітекторів та інженерів.

Автомобільна промисловість

У додатках доступно проектування окремих деталей і цілих механізмів. Присутній комфортна система підказок, реалізована у вигляді спливаючих вікон. Підтримується робота над одним проектом з декількох комп’ютерів. Є вбудований текстовий редактор.

Суднобудування

Насправді додаток, це не один продукт а ціла серія — для розрахунку суден, яхт, гідравліки, потужності і т.д за 1 день можна зробити креслення людині навіть не має уявлення про те що таке САПР.

Радіотехнічна та електронна промисловість

Дуже зручно у використанні Програми. Додаються компоненти просто «перетягуються» З знаходиться зліва панелі, праворуч від якої знаходиться панель інструментів для малювання ліній і різних геометричних форм, додавання написів, вставки растрових зображень і т.д. нумерація компонентів може присвоюватися як автоматично, так і вручну. Режим можна вибрати правою кнопкою миші через властивості компонента, в тому ж вікні редагуються додаткові атрибути, в тому числі текстове поле (в ньому можна написати, наприклад, номінал даної деталі та інше).

Можливе створення креслень

Якщо ви серйозно ставитеся до використання цифрового малювання, уважно розгляньте свій вибір обладнання. В ідеалі, ви захочете спробувати точну настройку планшета і комп’ютера за допомогою стилуса за вашим вибором.

Коротше кажучи, деякі з них більш складні, ніж інші, і створення мистецтва вимагає більше тонкощі, ніж деякі можуть уявити.

Креслення також вимагають часу і застосування чималої старанності.

Якщо це можливо, розгляньте планшет зі стилусом, виготовленим тим же виробником, наприклад, Apple iPad Pro з Apple Pencil. Це забезпечує дві пари ідеально підходить для плавного досвіду малювання.

Крім того, зверніть увагу на чутливість до тиску. Різні стилуси справляються з цим завданням по-різному. Зворотній зв’язок, що надається з чутливістю до тиску, додає додатковий реалізм, який робить малюнок на планшеті максимально наближеним до аналогового олівця і паперу, а програма допоможе максимально промальовувати деталі, завдяки наявним інструментам.

Як і у всіх додатках, не забудьте перевірити операційну систему, що використовується додатком за вашим вибором. Найбільш популярними платформами є Windows, MacOS, Apple iOS і Android, і, на жаль, дуже мало додатків працюють на всіх з них.

Форма для коментарів

Добавить комментарий